داروسازی پارس حیان، " تولیدکننده برتر " به انتخاب انجمن داروسازی ایران

درباره ما

آغاز تحولی نو در تولید ضدآفتاب با عملکرد‌های مختلف

شرکت داروسازی پارس حیان با تجربه چند دهه تولید محصولات آرایشی، بهداشتی و فرآورده‌های مراقبت از پوست و مو، به عنوان واحد پیشرو، با شناخت دقیق و علمی نسبت به تركیبات جدید و مؤثرتر ضد آفتاب، با همكاری لابراتوار Dr. Straetmans كشور آلمان، گروه فرآورده‌های ضد آفتاب سان سیف را جهت محافظت از پوست در برابر اثرات زیانبار نور خورشید، تولید می‌نماید.

دارای ترکیبات نوین و مؤثر

ضد آفتاب‌های سان سیف، با داشتن ترکیبات نوین و مؤثر، دارای ویژگی‌های خاص بوده و با جلوگیری از ایجاد جوش‌های پوستی، کاهش احتمال بروز حساسیت‌های پوستی را نیز سبب می‌گردند. این فرآورده‌ها به علت دارا بودن نرم کننده‌ها و مرطوب کننده‌های سبک در ساختار خود، دارای قابلیت پخش و جذب مناسب بر سطح پوست و سازگاری مناسب با پوست می‌باشند.

فرآورده‌های ضد آفتاب رنگی

فرآورده‌های ضد آفتاب رنگی سان سیف، با داشتن رنگدانه‌های معدنی در فرمولاسیون خود، با ایجاد لایه‌ای یکنواخت بر سطح پوست، سبب زیبایی بیش‌تر آن نیز می‌گردند. خلوص بالای ترکیبات به کار رفته در فرمولاسیون آن‌ها نیز، سبب گردیده است تا حداقل استفاده از فرآورده، حداکثر کارایی را در حفاظت از پوست در برابر اشعه ماورای بنفش نور خورشید و از بین بردن اثرات مخرب آن بر ساختار پوست ایجاد نماید.

دارای استانداردهای بین المللی

سان سیف مفتخر است كه در ارزیابی عملكرد توسط دو روش ارزیابی اصلی تركیبات ضدآفتاب، به بالاترین و بهترین نتایج دست یافته است.

Boots Star Rating System

روشي كه از سال 1992 به عنوان يكي از دستورالعمل‌های اصلی، جهت تعيين ميزان حفاظت فرآورده‌هاي ضدآفتاب، در برابر اشعه UVA (اشعه اصلی كه باعث ايجاد سرطان‌های پوست می‌شود.) در اتحاديه اروپا (EU) و آمريكا (FDA سازمان غذا و داروي آمريكا) ارائه گرديده است. بر اساس محاسبات و استفاده از دستگاه‌های تخصصي در نهايت محصول ضد آفتاب داراي يک ستاره، كم‌ترين و پنج ستاره، دارای بيش‌ترين محافظت در برابر تابش‌های UVA می‌باشد. ضد آفتاب‌های SUN SAFE در اين ارزيابی توانسته‌اند به پنج ستاره كه نشان دهنده نهايت محافظت در برابر UVA می باشد، دست يابند.

PA Rating

يكی از روش‌های اصلی اندازه‌گيری توانايی حفاظتی در بسياری از كشور‌های پيشرفته نظير ژاپن، كه در سه درجه محفاظتی پايين، متوسط و خوب بررسی می‌شود. فرآورده‌های سان سیف توانسته‌اند در اين ارزيابی نيز به بالاترين قدرت حفاظتی دست يابند (+++ PA).

سان سیف افتخار دارد آغازگر تحولی نو در زمینه تولید ضد آفتاب با عملكرد‌های مختلف باشد.
تحولی بر اساس تجربه و علم روز، كه برترین ضدآفتاب‌های ایرانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.