درباره ما

آغاز تحولی نو در تولید ضدآفتاب با عمکرد های مختلف

شرکت داروسازی پارس حیان با تجربه چند دهه تولید محصولات آرایشی، بهداشتی و فرآورده های مراقبت از پوست و مو، به عنوان واحد پیشرو، با شناخت دقیق و علمی نسبت به تركیبات جدید و مؤثرتر ضد آفتاب، با همكاری لابراتوار Dr. Straetmans كشور آلمان، گروه فرآورده های ضد آفتاب سان سیف را جهت محافظت از پوست در برابر اثرات زیانبار نور خورشید، تولید می نماید.

دارای ترکیبات نوین و مؤثر

ضد آفتاب های سان سیف، با داشتن ترکیبات نوین و مؤثر، دارای ویژگی های خاص بوده و با جلوگیری از ایجاد جوش های پوستی، کاهش احتمال بروز حساسیت های پوستی را نیز سبب می گردند. این فرآورده ها به علت دارا بودن نرم کننده ها و مرطوب کننده های سبک در ساختار خود، دارای قابلیت پخش و جذب مناسب بر سطح پوست و سازگاری مناسب با پوست می باشند.

فرآورده های ضد آفتاب رنگی

فرآورده های ضد آفتاب رنگی سان سیف، با داشتن رنگدانه های معدنی در فرمولاسیون خود، با ایجاد لایه ای یکنواخت بر سطح پوست، سبب زیبایی بیش تر آن نیز می گردند. خلوص بالای ترکیبات به کار رفته در فرمولاسیون آن ها نیز، سبب گردیده است تا حداقل استفاده از فرآورده، حداکثر کارایی را در حفاظت از پوست در برابر اشعه ماورای بنفش نور خورشید و از بین بردن اثرات مخرب آن بر ساختار پوست ایجاد نماید.

دارای استانداردهای بین المللی

سان سیف مفتخر است كه در ارزیابی عملكرد توسط دو روش ارزیابی اصلی تركیبات ضدآفتاب، به بالاترین و بهترین نتایج دست یافته است.

Boots Star Rating System

روشي كه از سال 1992 به عنوان يكي از دستورالعمل هاي اصلي، جهت تعيين ميزان حفاظت فرآورده هاي ضدآفتاب، در برابر اشعه UVA (اشعه اصلي كه باعث ايجاد سرطان هاي پوست مي شود.) در اتحاديه اروپا (EU) و آمريكا (FDA سازمان غذا و داروي آمريكا) ارائه گرديده است. بر اساس محاسبات و استفاده از دستگاه هاي تخصصي در نهايت محصول ضد آفتاب داراي يك ستاره، كم ترين و پنج ستاره، داراي بيش ترين محافظت در برابر تابش هاي UVA مي باشد. ضد آفتاب هايSUN SAFE در اين ارزيابي تونسته اند به پنج ستاره كه نشان دهنده نهايت محافظت در برابر UVA مي باشد، دست يابند.

PA Rating

يكي از روش هاي اصلي اندازه گيري توانايي حفاظتي در بسياري از كشور هاي پيشرفته نظير ژاپن، كه در سه درجه محفاظتي پايين، متوسط و خوب بررسي مي شود. فرآورده هاي سان سیف توانسته اند در اين ارزيابي نيز به بالاترين قدرت حفاظتي دست يابند (+++ PA).

سان سیف افتخار دارد آغازگر تحولی نو در زمینه تولید ضد آفتاب با عملكرد های مختلف باشد.
تحولی بر اساس تجربه و علم روز، كه برترین ضدآفتاب های ایرانی را در اختیار شما قرار می دهد.